Ліжко Глорія 900
14 133 грн
*Ціна виробу під замовлення залежить від варіанту оббивки
Конструкція ліжка повністю розбірна
Характеристики
| Ціна виробу | від 12 078 грн* |
| Механізм трансформації | - |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 2080 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Висота посадкового місця | 490 мм |
| Матрац (підстава сидіння) | Основа ліжка -ламелі з тесьмою /матрац Bonnel |
| Наявність короба для білизни | не має |
Кольори:
Вас також може зацікавити:


25 134 грн
Ліжко Лілі 1600


26 484 грн
Ліжко Лілі 1800
14 133 грн
Вгору