Ліжко Глорія 1200
17 439 грн
*Ціна виробу під замовлення залежить від варіанту оббивки
Конструкція ліжка повністю розбірна
Характеристики
| Ціна виробу | від 15 030 грн* |
| Механізм трансформації | - |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 2080 мм |
| Ширина спального места | 1200 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Висота посадкового місця | 490 мм |
| Матрац (підстава сидіння) | Основа ліжка -ламелі з тесьмою /матрац Bonnel |
| Наявність короба для білизни | не має |
Кольори:
Вас також може зацікавити:


14 133 грн
Ліжко Глорія 900
17 439 грн
Вгору