Ліжко Глорія 1600
20 673 грн
*Ціна виробу під замовлення залежить від варіанту оббивки
Конструкція ліжка повністю розбірна
Характеристики
| Ціна виробу | від 17 895 грн* |
| Механізм трансформації | - |
| Ширина | 1610 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 2080 мм |
| Ширина спального места | 1600 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Висота посадкового місця | 490 мм |
| Матрац (підстава сидіння) | Основа ліжка -ламелі з тесьмою /матрац Bonnel |
| Наявність короба для білизни | не має |
Кольори:
Вас також може зацікавити:


25 134 грн
Ліжко Лілі 1600


14 133 грн
Ліжко Глорія 900


17 439 грн
Ліжко Глорія 1200


19 359 грн
Ліжко Глорія 1400
20 673 грн
Вгору