Крісло-ліжко Сідней
17 754 грн
*Ціна виробу під замовлення залежить від варіанту оббивки
Характеристики
| Ціна виробу | від 14 772 грн* |
| Механізм трансформації | Виїзний |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Ширина спального места | 850 мм |
| Довжина спального місця | 1960 мм |
| Висота посадкового місця | 450 мм |
| Матрац (підстава сидіння) | ППУ |
| Наявність короба для білизни | Так |
Кольори:
Вас також може зацікавити:


16 773 грн
Крісло-ліжко Кельн


16 647 грн
Крісло-ліжко Ельба
17 754 грн
Вгору